Eğitim Programları

SSI Dalış Eğitimi

 • Eğitim Programları

  CMAS ve SSI dalış eğitimlerini verdiğimiz merkezimizde, gerekli teorik ve pratik eğitimleri alarak dünyaca geçerliği olan bir rekreasyonel dalıcı sertifikasına sahip olabilir, önceden aldığınız belgelendirilmiş bir dalış eğitimini bir üst seviyeye taşıyabilir ya da dalış tecrübenizi fotoğrafçılık gibi hobilerinizle bağdaştırmak için ilginizi çeken bir uzmanlık kursumuza katılabilirsiniz.
  • SSI

   Amerika da kurulmuş ancak şu anda merkezi Almanya’da olan, dünya çapında dalıcı sertifikasyon ve eğitim organizasyonudur. 90 ülkede 2000’ in üzerinde merkezde, hizmet vermektedir. Üklemizde de yaygınlaşan üye dalış merkezleri ile giderek genişlemektedir. SSI standartlarını kaliteyi kullanıcıya yani dalıcıya ulaştırmak için oluşturmuştur. Bunu sağlamak için SSI eğitmenleri yalnızca SSI standartlarını en üst seviyede sağlayan eğitim tesislerinde balıkadam eğitimlerini verebilmektedir. SSI eğitmenleri, SSI’ a özgü en efektif su eğitim metodu olan tekrar ile konfor uygulamasını kullanmaktadır. Scuba becerilerinin doğallaştığı ve bu sayede dalışa gittiğinizde sakin ve keyif alarak bu sporu uygulayacağınız bir noktaya gelmesi sağlanmaktadır.

   Try (Deneme) Scuba Sertifikası
   Scuba Diver (SD) Sertifikası
   Open Water Diver (OWD) Sertifikası
   Specialty Diver (SPD) Sertifikası
        -Uzmanlık Eğitimleri
        -Gece ve Sınırlı Görüşte Dalışı Eğitimi
        -Stres ve Kurtarma Eğitimi
        -Arama, Çıkartma Eğitimi
        -Derin Dalış Eğitimi
        -Tekne Dalış eğitimi
        -Dalga, Akıntı Dalış Eğitimi
        -Su Altında Yön Bulma Eğitimi
        -Bilgisayar Kullanım Eğitimi
        -Kuru Elbise Eğitimi
        -Ekipmanların Teknolojisi Eğitimi
        -Batık Dalışı Eğitimi
        -Nirox Kullanım eğitimi
        -Su Altı Fotoğrafçılığı
   Advanced Advanturer (AA) Sertifkiası
   Advanced Open Water Diver (AOWD) Sertifikası
   Master Diver (MD) Sertifikası
   Dive Control Specialist (DCS)

   CİDDİ DALIŞ CİDDİ EĞLENCE: Başarılı dalış kursu sonunda size dalış sporuyla tüm sualtı dünyası açılıyor. İleriki yaşınıza kadar dalabilir ve dalış geçmişinizin sizde nasil izler bıraktığına kendiniz karar verebilirsiniz.

   SSI Eğitimi Aldığınızda Neler Yapabileceğinizi Biliyormusunuz?

   Yerli karasuları siz keşfedin: Nerede oturursanız oturun, neredeyse her yerde dalınabilir yerler bulabilirsiniz. Buraları techizatınıza alışmak, tecrübeler kazanmak ve alıştırmalarınız için rahat ve maliyeti düşük yerler.

   Sualtı Dünyasini kesfedin: Ekzotik yerlere gidin ve yabancı kültürle tanışın. Dünyanin 72%si sularla kaplı ve sizin bunlari kesfetmeniz için lisansınız var.

   Dalış klübüne üye olun: Yeni kazandığıniz yeteneklerinizi geliştirmek için en iyi imkan tecrübeli dalgıçlarla beraber dalmaktır. Sualtı fotoğrafçısı ya da kameramanı olun: Sualtı dünyasının güzelliği her fotoğrafcının hayalidir. Bugün modern bir techizatla iyi bir sonuc elde edebilirsiniz.

   Eğitimize devam edin: Open Water Diving SSI’ın eğitim sisteminde birinci basamaktır. Dalış sporunun özgün pek çok yönü SSI’ın özel kurslarında (Specialties) ele alınmaktadır. SSI’ın eğitim aşamalarının üst seviyelerine yükselmek için, (Specialty Diver, Advanced Open Water Diver ve Master Diver) tecrübe kazanmanız ve Specialty kurslarına katılmanız gereklidir.

   Başka bir sistemde sahip olduğunuz brövenizi başka bir dalış sisteminde bir üst seviyeye taşıyabilir, farklı uzmanlık bröveleriyle dalış hayatınızı renklendirebilirsiniz.

  • ssi ssi ssi ssi ssi ssi ssi ssi ssi ssi ssi ssi ssi ssi ssi ssi ssi ssi ssi         ssi
Twitter
Selimiye Dalış Merkezi

Bizi Takip Edin
social social social social social social