Günlük Dalış Turları

Barışım Dalış Teknesi
 • Deneme Dalışı  Herhangi bir dalış eğitimi ve sertifikasını almamış kişilerin de su altını keşfedebilmesi için, Selimiye'nin berrak sularında balıklara eşlik ederek yapılan dalışlardır. Dalış öncesi eğitmenlerimiz tarafından verilen bilgilendirmenin ardından yine tecrübeli eğitmenlerimiz eşliğinde yapılan dalışlardır. Su altında geçirdiğiniz güzel anları sizlere fotoğraf ve video olarak verebilmekteyiz.
 • Deneme Dalışı

 • Günlük Dalış Turları

 • Günlük Dalış Turları


  Dalış sertifikasına sahip dalıcılarımız ve deneme dalıcılarının teknemiz "Barışım" ile yaptıkları turlardır. Dalış yapmayacak olan misafirlerimizde dalış turlarımıza katılabilir. Dalış noktalarımız sertifikalı dalıcıların bröve düzeylerine uygun olarak seçilir.
  Tur programımız şöyledir:
  Teknemiz hergün saat 10:00'da Selimiye Muhtarlık önünden hareket eder. Misafirlerimizi kaldıkları otelden alarak 11:00'da ilk dalış noktasına varıp demirler. Tecrübeli dalıcılar ve deneme dalışları birbirinden ayrı olarak icra edilir. Dalış yapmayan misafirlerimiz yüzmeye uygun dalış noktalarımızda yüzerek veya snorkel ile yüzerek vakit geçirebilir. İlk dalışlar tamamlandıktan sonra saat 13:00'da teknemizde fiyata dahil olan öğlen yemeği verilir ve dinlenilir. Yemekten 2 saat sonrateknemiz ikinci dalış için farklı bir dalış noktasına demirler. İkinci dalışlar da tamamlandıktan sonra teknemiz 16:30 itibariye dönüş için demir alır. Misafirlerimizi tahmini 17:00-17:30'da otellerine bırakarak Selimiye'ye döner.
 • Özel Dalış Turları  Dalışmerkezimiz ile irtibat kurarak size özel dalış organizasyonları yapabilmekteyiz. Tek dalış, özel dalış kursları, dalış teknemizde sadece siz ve arkadaşlarınız olacak şekilde planlanan dalış turları vermekteyiz.

 • Özel Dalış Turları
Twitter
Selimiye Dalış Merkezi

Bizi Takip Edin
social social social social social social