Marmaris Selimiye Barışım Dalış Teknesi
Marmaris Selimiye Dalış Okulu
Selimiye Dalış Okulu

SELİMİYE DALIŞ MERKEZİ


Marmaris, Selimiye'de günlük dalışlar ve mavi tur gezileri sizi bekliyor...

1996 yılından beri Marmaris'te dalışlı mavi yolculuk hizmeti veren dalış okulumuz, 2006 yılından itibaren Marmaris'in Selimiye Köyünde 'SELİMİYE DALIŞ MERKEZİ' adı altında dalış severlere kaliteli hizmet anlayayışından ödün vermeden faaliyet göstermektedir.

Dalış okulumuz 'CİDDİ DALIŞ, CİDDİ EĞLENCE' prensibini ilke edinmiştir. Selimiye'nın benzersiz su altı dünyasında, tecrübeli eğitmen kadromuz ve konforlu dalış teknemız 'Barışım' ile sizleri misafir etmekten mutluluk duymaktayız...

Dalışlarımızda güvenlik temel prensibimizdir...Tüm dalış ekipmanlarımızın teknik bakımı ve dalış tüplerimizin testleri her yıl yapılmaktadır.

Dalış teknemız'in en büyük özelliği, Selimiye'nin su altına ve su üstüne yaraşır bir müzik anlayışı ile bezenmiş olmasıdır.

Eğer siz de Marmaris Selimiye'nin güzel sularında bu keyfi yaşamak istiyorsanız, 0530 382 11 44, 0555 321 69 67 numaralı telefonlardan bizimle irtibata geçebilir, Günlük Dalışlar ya da Dalışı Mavi Tur programlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • Selimiye Dalış Merkezi
Twitter
Selimiye Dalış Merkezi

Bizi Takip Edin
social social social social social social